Collection: Oil Paintings
-
Grapes in a shoe 7x9.5in
Regular price $230.00 USDRegular priceUnit price / per$330.00 USDSale price $230.00 USDSale -
Cucumbers and tomatoes 5x10in
Regular price $175.00 USDRegular priceUnit price / per$250.00 USDSale price $175.00 USDSale -
Sale
Two Lobsters 8x8in
Regular price $225.00 USDRegular priceUnit price / per$320.00 USDSale price $225.00 USDSale -
Sale
Soda Bottle 8x8in
Regular price $225.00 USDRegular priceUnit price / per$320.00 USDSale price $225.00 USDSale -
Black Wooden painting frame
Regular price From $46.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sale
Onion row 6x12in
Regular price $220.00 USDRegular priceUnit price / per$360.00 USDSale price $220.00 USDSale -
Sale
Bell Pepper 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Slice of Grapefruit 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Whole Pomegranate 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Sale
Lemon on black 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Sale
Two Plums 4x6in
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / per$120.00 USDSale price $80.00 USDSale -
Sale
One Eggplant 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Avocado and Spoon 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Sale
Empty Avocado 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Avocado and Spoon 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Five Macarons 7x9.5in
Regular price $200.00 USDRegular priceUnit price / per$330.00 USDSale price $200.00 USDSale -
Sale
Jar of Juice 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Sale
Mango 4x6in
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / per$120.00 USDSale price $80.00 USDSale -
Three Lollipops 6x8in
Regular price $150.00 USDRegular priceUnit price / per$240.00 USDSale price $150.00 USDSale -
Sale
Two Pears 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Donut and children's hands 8x8in
Regular price $195.00 USDRegular priceUnit price / per$320.00 USDSale price $195.00 USDSale -
Crushed Pepsi Can 6x6in
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per$180.00 USDSale price $100.00 USDSale -
Canvas with red polka dots 10x10in
Regular price $295.00 USDRegular priceUnit price / per$500.00 USDSale price $295.00 USDSale -
Two halves of a peach 4x4in
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price / per$80.00 USDSale price $60.00 USDSale